Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza na cykliczne spotkania miłośników historii i starych fotografii dot. naszego miasta. W zbiorach biblioteki posiadamy mnóstwo nieopisanych zdjęć. W związku z tym, zachęcamy Państwa do wspólnego opisywania zbiorów fotograficznych, aby historia naszego miasta nie przepadła. Każdy uczestnik będzie miał również możliwość pochwalenia się własnymi zbiorami.

Fotografie są jednym z najprostszych i zarazem najlepszych sposobów przywoływania przeszłości. Mogą również pobudzić zainteresowanie historią i zachęcić do jej poznawania. Są również bardzo kruche, podobnie jak krucha jest pamięć o nich, jeśli nie zadbamy o nie odpowiednio.

Uwaga!!! Zapisy do 30 stycznia br. Ilość miejsc ograniczona. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: tel. 55 644 33 04, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. '; document.getElementById('cloak46363').innerHTML += ''+addy_text46363+'<\/a>'; //-->

   

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Katedralna 7

14-500 Braniewo

Tel. /fax 55 644 3303

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie 
 Miłośnicy Starej Fotografii Obowiązują zapisy: 55 644 33 04ul. Katedralna 7