Szanowni Mieszkańcy!

Uprzejmie informuję, że w dniu 16 lipca 2021r. (piątek) w godz. 11:00-15:00, przy ulicy Katedralnej w Braniewie (plac przy Braniewskim Centrum Kultury), uruchomiony zostanie Mobilny Punkt Szczepień, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson przeciwko COVID-19.

Do punktu szczepień nie trzeba się wcześniej rejestrować. Chętni mieszkańcy muszą posiadać przy sobie dowód osobisty. Po szczepieniu osoba zaszczepiona otrzyma certyfikat szczepienia.

Na szczepienia zapraszam osoby pełnoletnie, a szczególnie w wieku 60+ i 70+, które jeszcze nie skorzystały ze szczepień.

Jedocześnie przypominam, iż w dalszym ciągu w Urzędzie Miasta Braniewa przy ul. Kościuszki 111, pod nr tel. 55 644 01 15, funkcjonuje infolinia, na którą może zadzwonić każda osoba która jest już zarejestrowana na szczepienie, ale ma obiektywne trudności z samodzielnym dotarciem do wyznaczonego Punktu Szczepień.

Urząd Miasta obsługuje dowóz mieszkańców do punktów szczepień na terenie miasta i w odległości do 20 km od granic administracyjnych.

Serdecznie Państwa zapraszam.

 

 

 

                                                                                             Burmistrz Miasta Braniewa

                                                                                                  /-/ Tomasz Sielicki