no_mt:
no_mt:
no_mt:
6 Lipca 2015
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agrypina, Chociebor,
Dominik, Dominika,
Goar, Gotard, Lucja,
Łucja, Niegosław
Do końca roku zostało 179 dni.

Licznik odwiedzin

2942964 gości
Aktualności
Aktualności
Braniewskie Centrum Kultury zaprasza Utwórz PDF Drukuj
Inne

 „Ida”, „Pani z Przedszkola” czy „Wkręceni 2” to tylko niektóre propozycje jakie przygotowało dla nas BCK.

Na stronie Braniewskiego Centrum Kultury dostępny jest cały repertuar kina na miesiąc styczeń 2015r. : http://www.braniewskiecentrumkultury.pl/983-Repertuar-kina-Styczen-2015.html

Istnieje możliwość rezerwacji biletów w godzinach od 8.00 do 15.00 pod numerem telefonu 55 620 8200 bądź pod numerem 55 620 8202 na godzinę przed seansem.

Zapraszamy

 
23. Finał WOŚP już w niedzielę Utwórz PDF Drukuj
Imprezy

Zapraszamy do Braniewskiego Centrum Kultury na 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywający się pod hasłem: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.”

Występy na scenie BCK, pokazy ratownictwa, nauka udzielania pierwszej pomocy, kąpiel braniewskich morsów - to tylko część atrakcji, jakie przygotował Braniewski Sztab WOŚP na 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nieodzowną częścią WOŚP będą oczywiście „licytacje”.

Na terenie miasta od rana będzie można spotkać również wolontariuszy wyposażenych w identyfikatory, puszki z banderolą i serduszka, aby kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy z nas, niewielkim gestem może wspomóc akcję, wrzucając do jednej z puszek symboliczną kwotę.

 
Nie bądź obojętny na los drugiego człowieka Utwórz PDF Drukuj
Aktualności urzędowe

Czytaj całośćBurmistrz  Miasta Braniewa oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Braniewie  proszą o zwrócenie uwagi oraz przekazywanie  informacji o osobach bezdomnych, samotnych, starszych, niepełnosprawnych i innych, które wymagają wsparcia szczególnie w obecnym okresie zimowym

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej współpracuje ze Stowarzyszeniem Pomocy Społecznej ,,SOCJAL” w Braniewie, które dysponuje wolnymi  miejscami  w noclegowni przy ul. Elbląskiej 55 i pomieszczeniem dostosowanym do potrzeb noclegowych dla 4 osób bezdomnych ( była portiernia) przy  ul. Rzemieślniczej 1.

W/w instytucje posiadają koce, pościel i śpiwory dla osób  potrzebujących takiego wsparcia.

Na terenie działania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Braniewie  znajduje się punkt wydawania  gorących posiłków dla osób, które  ze względu na różnego rodzaju sytuacje są tego pozbawieni. 

Czytaj całość
 
Życzenia Utwórz PDF Drukuj
Inne
:
 
Informacja o wyrobach zawierających azbest Utwórz PDF Drukuj
Aktualności urzędowe

Urząd Miasta w Braniewie informuje, iż na stronie BIP Braniewo zostało umieszczone Obwieszczenie Burmistrza Miasta Braniewa z dnia 29 grudnia 2014r. dotyczące złożenia do 31 stycznia 2015 roku „Informacji o wyrobach zawierających azbest”.

Szczegóły na : http://www.bip.braniewo.pl/index.php?n=2627.

 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 244 - 252 z 475
© 2015 Oficjalny Serwis Miasta Braniewa
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.