no_mt:
no_mt:
no_mt:
19 Kwietnia 2015
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Cieszyrad, Czesław,
Czech, Czechasz,
Czechoń, Leon,
Leontyna, Pafnucy,
Tymon, Werner,
Włodzimierz
Do końca roku zostało 257 dni.

Licznik odwiedzin

2794093 gości
Aktualności
Aktualności
Repertuar na październik Utwórz PDF Drukuj
Inne

Na stronie Braniewskiego Centrum Kultury dostępny jest repertuar kina na miesiąc październik 2014r. :

http://www.braniewskiecentrumkultury.pl/914-Repertuar-kina-pazdziernik-2014.html

 
Aktywny senior 2014 roku poszukiwany! Utwórz PDF Drukuj
Inne

Stowarzyszenie   Opieki   Paliatywno-Hospicyjnej   i Długotrwale Unieruchomionych   „Pomocna Dłoń”   w Braniewie ogłasza  szóstą  edycję konkursu pod hasłem   „NAJAKTYWNIEJSZY   SENIOR  POWIATU BRANIEWSKIEGO w 2014 roku”.

-  Szukamy ponadprzeciętnych i interesujących osób w wieku 60+, które podejmują działania na rzecz innych, swoją postawą zaprzeczają  powszechnemu   stereotypowi „seniora w kapciach” i mogą stanowić wzór do naśladowania i przykład dla innych – mówi Marian Nadziejko, prezes „Pomocnej dłoni”. 

Zgłoszenia kandydatur przyjmowane będą  do piątku 17. października 2014 roku. Laureatów plebiscytu poznamy tydzień później 24. 10. 2014 (piątek) o godz. 12.00 podczas Gali, która odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej Braniewskiego Centrum Kultury.

Formularze zgłoszeniowe i regulamin dostępne są  na stronie www.pomocna-dlon.eu. Można je odbierać również osobiście w biurze Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”   w Braniewie przy ul. Gdańskiej 19.

 
Jubileusz XX- lecia 9. brygady Utwórz PDF Drukuj
Inne


9. Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej  zaprasza na wspólne świętowanie jubileuszu XX-lecia. Święto brygady przypada 27. września, ale główne obchody jubileuszu odbędą się w piątek, 10. października br.

Tego dnia na terenie jednostki przy ul. Sikorskiego w godz. 9.00 - 13.00 odbędzie się Dzień Otwartych Koszar. W programie wiele atrakcji. Jedną z nich będzie odsłonięcie pomnika patrona jednostki króla Stefana Batorego (godz. 10.00). Pół godziny później odbędzie się apel Brygady, natomiast w samo południe WIELKA DEFILADA WOJSK PANCERNYCH.

Dzień Otwartych Koszar to także: prezentacja osiągnięć 9. brygady, sprzętu będącego na jej wyposażeniu oraz stoisk zaprzyjaźnionych z jednostką instytucji, stowarzyszeń i organizacji. Tego dnia każdy chętny może bez przepustki wejść na teren jednostki i to wszystko zobaczyć – zachęcają organizatorzy.

 
Burmistrz Miasta Braniewa ogłasza konsultacje Utwórz PDF Drukuj
Aktualności urzędowe

Burmistrz Miasta Braniewa ogłasza konsultacje w celu uzyskania opinii organizacji pozarządowych i podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

 

Szczegóły na stronie :

http://www.bip.braniewo.pl/index.php?n=2556

 

 

 
Metamorfozy Józefa Błażewicza Utwórz PDF Drukuj
Inne

Czytaj całośćOd piątku (26.września br.) w "Galerii w podziemiach" w  Braniewskim Centrum Kultury czynna jest wystawa prac lokalnego artysty – malarza:  Józefa Błażewicza.


Józef Błażewicz to braniewianin od urodzenia. Od lat  80-tych ub. wieku związany ze środowiskiem przyjaciół sztuki skupiającym takich artystów jak: Halina Bardońska, Andrzej Zieliński, Tadeusz Gacki, Marek Siwiński. Obok malowania tworzył wówczas słynne metalowe reliefy.

Dziś obok rysunku i malarstwa tworzy mini rzeźby - kompozycje z kamieni. Na wystawie w Braniewskim Centrum Kultury można też podziwiać jego nową pasję: fotografię.

Wszystkie prace prezentowane sa pod wspólnym hasłem "Metamorfozy".

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 244 - 252 z 382
© 2015 Oficjalny Serwis Miasta Braniewa
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.