Aktualności
Aktualności
Twórcze środy Utwórz PDF Drukuj
Inne

4 marca odbyły się kolejne warsztaty z cyklu TWÓRCZE ŚRODY. Uczestnicy warsztatów wykazali się pomysłowością i wykonali przepiękne szkatułki.  Dziękujemy wszystkim za aktywny  udział w warsztatach, przede wszystkim grupie z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Braniewie.

Na kolejne warsztaty z cyklu TWÓRCZE ŚRODY – Wiklina papierowa zapraszamy 25 marca na godz. 15:30.

Zapraszamy dzieci od 12 lat, młodzież i dorosłych. Poznamy technikę wyplatania z papierowej wikliny.  Ilość miejsc ograniczona.

 
Klub Interesujących Spotkań Utwórz PDF Drukuj
Inne

W marcu br. dr Karol Sacewicz, pracownik Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych UWM w Olsztynie i  olsztyńskiej Delegatury IPN, wygasił wykład pt. Polskie niepodległościowe podziemie zbrojne po 1945 r. Szkic zbiorowy "Żołnierzy Wyklętych".

Wykładu wysłuchało 98 uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. F. Nowowiejskiego, Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Liszewskiego i Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie.

 
Z okazji Dnia Kobiet Utwórz PDF Drukuj
Inne
 
Szkolny Konkurs Recytatorski Brzechwa dzieciom Utwórz PDF Drukuj
Inne

W lutym 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie uczniowie klas IV i V brali udział w klasowych eliminacjach do – zorganizowanego przez nauczycieli szkolnej biblioteki -Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pn. „Brzechwa dzieciom”. Każdy mógł  wybrać sobie 1 z 32  - mniej znanych - wierszy poety, doskonale nauczyć się go na pamięć, a podczas recytowania utworu pamiętać o właściwej dykcji, interpretacji, intonacji oraz wzbogacić swoją prezentację o środki teatralne, np. rekwizyt, kostium, ruch sceniczny, gest.

Czytaj całość
 
Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych Utwórz PDF Drukuj
Aktualności urzędowe

Minister Administracji i Cyfryzacji ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2015 r. zadania publicznego z zakresu działań na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i zaprasza do składania ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą:

„Działania na rzecz poprawy dostępności zasobów i serwisów internetowych dla osób niepełnosprawnych i seniorów”

Oferty realizacji zadania publicznego mogą składać organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy.

Na realizację zadania publicznego Minister Administracji i Cyfryzacji planuje przekazać środki finansowe w wysokości 2 000 000,00 zł

Szczegóły o konkursie na stronie Ministerstwa:

http://mac.bip.gov.pl/otwarte-konkursy-ofert/otwarty-konkurs-ofert-na-realizacje-w-2015-r-zadania-publicznego-pod-nazwa-dzialania-na-rzecz-poprawy-dostepnosci-zasobow-i-serwisow-internetowych-dla-osob-niepelnosprawnych-i-seniorow.html

 

 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 244 - 252 z 531
© 2015 Oficjalny Serwis Miasta Braniewa
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.