Środa, 17-07-2024

Rozkład Komunikacji Miejskiej - okres wakacyjny

Informujemy, iż w okresie od 01.07.2024 r do 31.08.2024 r. wykonywane będą cztery kursy autobusów miejskiej komunikacji w Braniewie.

 

Rozkład Komunikacji Miejskiej

Lp.

Przystanki

F

F

F

FE

F

1.

Dworzec PKS

6:10

6:35

7:35

9:40

15:10

2.

Ul. Kościuszki

6:11

6:36

7:36

9:41

15:11

3.

Ul. Żeromskie o I

6:12

6:37

7:37

9:42

15:12

4

Intermarche

-

-

-

9:44

-

5

Ul. Drewniana

6:14

6:39

7:39

-

15:14

6

Urząd Gmin

6:17

6:42

-

-

15:17

7

Ul. Moniuszki SP nr 5

6:18

6:43

-

-

15:18

8

Szpital

 

6;19

6:44

-

-

15:19

9

UI. Sikorskiego

6:21

6:46

7:42

9:50

15: 21

10

UI. Stefczyka

6:22

6:47

7:43

9:51

15:22

11

Ul. Sowińskiego

6:23

6:48

7:44

9:52

15:23

12

UI. Mielczarskiego

6:26

6:51

7:47

9:55

15:26

13

Ul. Wileńska I

6:28

6:53

7:49

9:57

15;28

14

Skórtex

6:29

6:54

-

9:58

15:29

15

Ul. Wileńska 11

6:30

6:55

7:51

9:59

15:30

16

Ul. Morska

6:31

6:56

7:52

10:00

15:31

17

PI. Grunwaldu

6:32

6:57

7:53

10:01

15:32

18

Al.Wojska Polskiego

6:33

6:58

-

10:02

15:33

19

Ul. Warmińska

6:34

6:59

7:55

10:03

15:34

20

Ul. Elbląska

6:35

7:00

7:56

10:04

15:35

21

Urząd Gminy

-

-

7:57

10:05

-

22

Ul. Moniuszki

-

-

7:58

10:06

-

23

Szpital

-

-

7:59

10:07

-

24

Ul. Drewniana

6:38

7:03

8:03

10:11

15:38

25

Intermarche

-

-

8:06

-

-

26

Ul. Żeromskiego

6:40

7:05

8:08

10:13

15:40

27

Dworzec PKS

6:43

7:08

8:11

10:16

15:43

               

F - KURSUJE W DNI ROBOCZE

E - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI

bg braniewo 01