13 września w  Miejskiej Bibliotece Publicznej miało miejsce otwarcie wystawy Anny Tatar -braniewianki studiującej na ASP w Gdańsku. Jej prace pojawiają się na wielu wernisażach jednak w bibliotece braniewskiej jest to jej pierwsza wystawa indywidualna.

Wystawę prac Anny Tatar można oglądać do 13 października w godzinach otwarcia Biblioteki.

Zapraszamy

po wystawie

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza młodzież w wieku 13 -15 lat do udziału w akcji Noc Detektywów, która odbędzie się w nocy z 21 na 22 września (godz. 18:00-7:00).

Aby wziąć udział w akcji należy zapoznać się z Regulaminem i dostarczyć wymagane zgody do Wypożyczalni dla Dorosłych do dnia 19 września 2018 r.

Uwaga!!! Liczba miejsc ograniczona!

Krzysztof Petek - dziennikarz, detektyw, pisarz, organizator wypraw, a także instruktor survivalu i adept kung-fu. To także autor 25 książek dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Szczegóły na stronie: http://www.biblioteka.braniewo.pl/wydarzenia/507-noc-detektywow

 Akcja zorganizowana w ramach projektu "Poznawanie świata dla początkujących", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Noc Detektywow

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza 25 września br o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Wiolettą Sawicką.

Wioletta Sawicka - urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia pedagog, z pasji dziennikarka radiowa, prasowa, a przez chwilę telewizyjna. Zawodowo realizuje się w pisaniu reportaży i przeprowadzaniu wywiadów z ciekawymi ludźmi. O sobie wie jedno – że składa się z samych sprzeczności. Prywatnie szczęśliwa żona wciąż tego samego męża, matka bardzo dorosłego syna oraz dorastającej córki. Pasjami lubi czytać książki. Najlepiej kilka naraz. Wycieczki – tylko w odludne miejsca. Najlepiej rowerem do lasu. Po pięciu latach emigracji w Szwecji, z ulgą wróciła do rodzinnego Olsztyna, gdzie narodził się pomysł napisania pierwszej powieści.

źródło: http://lubimyczytac.pl/autor/100597/wioletta-sawicka

plakat sawicka

OFPA Międzychód – Braniewo 2018

 

14.09.2018 godzina 18:00

Koncert o „Laur Braniewskiej Publiczności” - głosuje publiczność.

15.09.2018 godzina 18:00

Koncert galowy z wręczeniem nagrody „Laur Braniewskiej Publiczności”, Nagrody Burmistrza Miasta Braniewa, Starosty Braniewskiego oraz koncertem gwiazdy wieczoru Joanny Dove.

Braniewskie Centrum Kultury - wstęp wolny.

„Laur Braniewskiej Publiczności” – głosowanie.

 

14 września, godzina 18:00

Przyjdź na koncert.

Zagłosuj na najlepszego wokalistę do nagrody „Laur Braniewskiej Publiczności”.

15 września, godzina 18:00

Weź udział w losowaniu nagród dla publiczności.

Do wygrania: TABLET, SŁUCHAWKI, GŁOŚNIK PRZENOŚNY, POWERBANK oraz wiele innych.

Regulamin głosowania dostępny na www.braniewskiecentrumkultury.pl 

OFPA 1

OFPA 2

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza wszystkich miłośników gier planszowych na rozgrywki do Czytelni dla Dorosłych.

Spotkania Klubu Gier Planszowych odbędzie się 15 września  w godzinach 10.00 - 14.00.

Klub Gier wrzesien